شیرالات پروانه ای گیربکسی pn10 - pn16بازرگانی دمیر مرکز پخش شیرالات پروانه ای گیربکسی pn10 pn16 با کیفیت عالی و قیمت مناسب در ایران می باشد.بازرگانی دمیر آماده ارائه بهترین خدمات و محصولات می باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر جهت تهیه محصولات و لیست قیمت با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.


09124459273

021-66312110

021-66312113

021-66313469


شیرالات پروانه ای گیربکسی  pn10 - pn16شیرهای پروانه ای در تمامی سایز ها هم به صورت دستی و هم خودکار موجود می باشند، ولی در طراحی انواع آن با عملگر دستی و در سایز های بالاتر از 8 اینچ به علت حالت نصب و ابعاد بزرگتر شیر پروانه ای، از یک گیربکس مکانیکی در بین عملگر دستی (فلکه شیر) و دیسک یا مجرابند آن بکار می رود.نحوه  کار گیربکس مکانیکی به این صورت است که از راه شافت متصل به دیسک، نیروی وارد شده از طرف فلکه را به دیسک منتقل کرده و موجب سرعت در باز و بسته شدن دیسک می شود. از آن جایی که طراحی دیسک به گونه ای است که دقیقا در مرکز شیر قرار دارد، برای باز یا بسته شدن به گشتاور کمتری نیاز دارد. به این معنی که تنها با چرخاندن فلکه به مقدار 90 درجه، دیسک از حالت بسته به حالت باز و بالعکس تغییر شکل می دهد. از ویژگی های این ولو می توان به سبکی وزن، کنترل آسان و افزایش سرعت جریان سیال در زمان کوتاه و در هنگامی که شیر در حال باز شدن است، اشاره کرد. شیر های پروانه ای در دسته شیر های دو طرفه قرار می گیرند. در مواردی که باز و بسته شدن سریع باترفلای ولو مد نظر است، می توان از نوع با عملگر پنوماتیک و یا عملگر برقی استفاده نمود و در صورتی که بخواهیم سیال را کنترل کنیم، از نوع دارای عملگر پنوماتیک با سوییچ باکس و شیر برقی 4 تا 20 میلی آمپر به همراه PLC می توان استفاده  نمود که در این نوع، زمان باز و بسته شدن شیر سریع تر از نوع عملگر برقی خواهد بود.انواع شیر پروانه ای :
  •     شیر پروانه ای پنوماتیک

  •     شیر پروانه ای فلنج دار

  •     شیر پروانه ای گیربکسی
از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
شیرالات پروانه ای گیربکسی pn10 pn16

خرید شیرالات پروانه ای گیربکسی pn10 pn16

فروش شیرالات پروانه ای گیربکسی pn10 pn16

قیمت شیرالات پروانه ای گیربکسی pn10 pn16

نمایندگی شیرالات پروانه ای گیربکسی pn10 pn16

نماینده فروش شیرالات پروانه ای گیربکسی pn10 pn16


 


لطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظرنموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.